top of page

Is travel nursing right for you?

Public·88 members

Flamurtari Burreli drejtpërdrejt live 6 dhjetor 2023


... drejtpërdrejt dy ndeshjet më të mira të javës. Skuadrat pjesëmarrëse: Apolonia, Besa, Besëlidhja, Burreli, Dinamo, Flamurtari ... NDIQE LIVE "PANORAMA TV". 00:00 ...


Me atë proçedurë mundësohej që... faqe 2 cyanmagentayellowblack EKSPRES Viti i 18 të i botimit Nr. 10 (4256) Derbi i Madoninës/ Milan-Inter (nesër, ora 20:45) Një derbi për t’u…pirë Numra, kuriozitete dhe të dhëna mbi sfidën që të dielën do të ndezë ekranet e gjithë botës, por sidomos do të dhurojë spektakël në fushë, pavarësisht distancës në renditje Akord me katër biznese, Tirana është në… treg! Mbushet arka bardheblu për momentin, mesa duket, klubi ka nisur të lëvizë në drejtim të menaxhimit è E shtunë 14 janar 2<strong>01</strong>2 * Ibra-Boa kategorikë: I mundim dhe “ciao”! * Nagatomo: Japonia me ne, e vendos Milito! * Më në fund, Alegri rinovon deri në 2<strong>01</strong>4 Çështja “Tevez” “Dueli i heshtur” i Galianit dhe Moratit s’ka mbaruar Çmimi 30 lekë (Në Greqi 1. 5 euro) Ora e vonë Ahmataj mbetet te bardheblutë Ish-kapiteni i Kombëtares rrëfen fushën “Dashnori” i Hanoverit Altin Lala Jam me të vërtetë shumë i lumtur që karrierën time po e përfundoj në një skuadër kaq fantastike Julian Ahmataj nuk do të lëvizë nga Tirana. FAQJA 01 - Sport EkspresTransformimi i klubeve Mjafton të dish të… shohësh Nga Prof. As. Dr. Artan SHYTI Duke shpresuar që pasqyrimi në gazetë i shqetësimit të Kryetarit të Bashkisë së Elbasanit, mikut Qazim Sejdini, dhe reagimet ndaj këtij shqetësimi, të mos mbeten thjesht mundësi për të mbushur hapësirat që lë bosh futbolli i luajtur në mediat sportive, po përpiqem të shpreh vlerësimin tim për sensibilizimin që opinioni sportiv ka rreth këtij problemi. KATEGORIA E PARË 2022-2023/ Zbardhet kalendari i plotë, skuadrat mësojnë përballjet e gjithë sezonitPostuar: Gusht 18, 2022 | 21:45 Ditën e sotme në ambjentet e sallës së konferencave në selinë e Federatës Shqiptare të Futbollit është publikuar kalendari i edicionit të ri futbollistik 2022/2023 në Kategorinë e Parë. Ky edicion do të ngrejë siparin më 3 shtator 2022 për javën e parë dhe do të përfundojë më 6 maj 2023. Këtë sezon gara në Kategorinë e Parë do të jetë edhe më emocionuese duke parë emrat e mëdhenj me plot histori që u janë bashkuar si Dinamo dhe Skënderbeu nga Kategoria Superiore dhe Flamurtari nga Kategoria e Dytë. Java e parë nis me Dinamon pritëse teksa do të sfidojnë Orikun, Skënderbeu do të udhëtojë drejt Pukës ku do të përballen ndaj Tërbunit ndërsa Flamurtari do të presë në shtëpi ekipin e Luzit. Ndeshje Live ... live nga shqiperia- Albania superliga live TV Flamurtari; Kamza; Kastrioti; Kukësi; Laci; Luftetari; Partizani; Skenderbeu; Teuta; Tirana. Apolonia; Besa ... Situata aktuale është, as më shumë e as më pak, demonstrim i një ngërçi juridik të krijuar që në vitin 2005, kur ligji “Për <strong>Sport</strong>in” kërkoi që klubet sportive, ndërmarrje të bashkive, të funksiononin si sh. a. Duke qenë ndër ata që kanë treguar vazhdimisht problemet konceptuale dhe organizative që ky ndryshim në ligj sillte, nuk mundem, gjithsesi, të jem i kënaqur që parashikimet e kësaj situate vite më parë janë bërë sot, fatkeqësisht, realitet. Që nga viti 2000, deri në vitin 2005 ekzistonte një proçedurë kthimi në sh. i klubeve sportive, ose, i quajtur atëherë si ligji i privatizimit të klubeve të futbollit, që garantonte një proçedurë shumë më të qartë, të thjeshtë dhe efikase për shndërrimin e klubeve, pronë të bashkive, në klube private. Anësori i majtë, që ka luajtur për të tre klubet e kryeqytetit, por dhe për skuadra të tjera të vendit, pati një raport të krisur me bardheblutë përsa i përket anës finacniare. Madje, duke mos dalë në stërvitje ditët e fundit, kish dhënë të kuptohej se marrëdhënia e tij me 24 herë kampionët ishte prishur përfundimisht. Përplasja i ishte drejtuar dyerve të Dhomës së Konflikteve në FSHF. Live/ Asambleja e FSHF. Duka apo Fino? Sot zgjidhet ... drejtpërdrejtë për emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH. “Ka dhe reduktim Burreli (Sajmir Xhetani). Qarku Vlorë (5). Flamurtari (Sinan Idrizi). Himara ... 30 ndeshje të fiksuara në Seria A, ngapërgjimet del edhe 17 dhj 2013 — Në listën e personave që janë vendosur në hetim nga policia italiane, i përfshirë jo drejtpërdrejt Flamurtari e bën dramë në Burrel! Fitojnë ... Korabi Peshkopi Devolli transmetim i drejtpërdrejtë 18 tetor 17 tet 2023 — [Transmetim i drejtpërdrejtë<<<<]==]] Erzeni Korabi Peshkopi shiko live 4 qershor 2023 Fatimja ishte nga familja Bulku, hallë e Mustafa ... KATEGORIA E PARË 2022-2023/ Zbardhet kalendari i ... drejtpërdrejt dy ndeshjet më të mira të javës. Skuadrat pjesëmarrëse: Apolonia, Besa, Besëlidhja, Burreli, Dinamo, Flamurtari NDIQE LIVE "PANORAMA TV". 00:00 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page