Is travel nursing right for you?

Public·87 members

Aluminij Domžale v živo 6 december 2023

pred 3 dnevi — Domžale Radomlje v živo brezplačno je 2 december 2023 pred 7 dnevi — brezplačno je 2 septemNK Aluminij vs ... živo Nogomet - Prva Liga ...

Domžalčani v zadnjih minutah do preobrata, Kosić dočakal prvo zmagoMaribor – Koper v nedeljo ob 20. 15 Nogometaši Domžal so na uvodni tekmi 9. kroga Prve lige premagali Aluminij z 2:1. Kidričani so vodili vse do 79. minute, nato pa so prejeli dva zadetka in ostajajo na zadnjem mestu. Domžalčani so se veselili prve zmage pod vodstvom Dušana Kosića, ki je sredi avgusta zamenjal Simona Rožmana. Foto: www. alesfevzer. com Trener Dušan Kosić je na klopi Domžal dočakal prvo zmago. Čeprav je obramba Domžal klonila že na 17. minuti, ko je Žiga Repas poskusil z dobrih 20 metrov, meril v zgornji kot, vendar je dobro posredoval vratar Samo Pridgar. Kidričani so imeli prvo priložnost v 12. minuti, ko sta streljala Sandro Jovanović in Bamba Susso, prvemu je strel obranil Gašper Tratnik, drugi pa je v glavo zadel Jana Đapa. Kidričani so povedli v 29. minuti. Susso se je odločil za nizek strel z 20 metrov, žoga je na poti proti vratom zadela še Nermina Hodžića in pristala za Tratnikovim hrbtom. Malce zatem je na drugi strani Luka Topalović z glavo zgrešil iz bližine, v 39. minuti pa se je v novi domžalski priložnosti znašel še Repas, vendar je neoviran slabo streljal s 17 metrov. Vratar Domžal Gašper Tratnik je imel veliko dela. Aluminij - Domžale | Začetek tekme Več ➡️ 13. maj 2018 — Aluminij - Domžale | Začetek tekme Več ➡️ http://bit.ly/NKD-v-zivo #skupajdovrha #plts. zaporedni tekmi, pa so gostitelji z goloma v končnici tekme, ko je gostujoča zasedba precej popustila, dosegli zadetka za preobrat. Domžale imajo vsaj začasno na šestem mestu osem točk, Aluminij, ki je izgubil še petič zapored, pa je s štirimi točkami zadnji. Susso poskrbel za vodstvo AluminijaGostitelji so zapretili že v 3. Tekma v živo krog: Aluminij - Domžale. Maribor nk domzale. NK Aluminij - NK Domžale, Športni park Kidričevo, sreda, 6. december, ob 15:00. Prva liga Telemach · esadmulalic ... V 63. minuti je Dario Kolobarić sam prišel pred Pridgarja, a ga na koncu zadel v glavo in tako zapravil novo domžalsko priložnost. Neuspešen je bil tudi Filip Stuparević v 69. Jovan stresel vratnico, Šturm izenačilGašper Jovan je bil blizu podvojitvi Aluminijeve prednosti, vendar je z roba kazenskega prostora zadel vratnico. Takoj zatem je na drugi strani Mario Krstovski zgrešil iz bližine, na veselje maloštevilnih domačih navijačev pa je v 79. minuti izenačil Šturm, ki je streljal z roba kazenskega prostora malce z leve strani in žogo poslal v nasprotni zgornji kot. Rezervist Krstovski mož odločitveŠest minut pred koncem so Domžale prišle do preobrata, najprej je od daleč streljal Stuparević, žoga se je od Pridgarjevega naročja odbila do Krstovskega, ki je nato zadel iz bližine. Radomlje vs Celje živo online 05.12.2023 Danes pred 10 urami — (Glejte v živo<) Celje Aluminij v živo brezplačno je 27/09/2 Spletni portal za... [prost] NK Radomlje NK Domžale v živo brezplačno je pred 5 ... NK Rogaška NK Aluminij prenos v živo 2 december 2023 pred 4 dnevi — pred 6 dnevi — pred 6 urami — FC Koper vs NK Domžale živo online 11 november 2023 11. nov. 2023 (glej na spletu===) Koper vs ... com Jalova premoč DomžalV 53. minuti je Topalović prišel do strela z dobrih desetih metrov malce z desne strani, vendar je bil Pridgar znova na mestu. V 57. minuti so gostitelji tudi zadeli, toda Danijelu Šturmu je žoga pred podajo ušla z igrišča. V 59. minuti so znova zagrozili tudi gosti, na koncu je žogo odbil Tratnik. [pretakanje##] NK Domžale NK Radomlje in prenosi v živo pred 4 dnevi — Highlights: Aluminij - NK Bravo (1-1) | Prva Liga. 10 nov | Prva liga Telekom... krog. nk domzale Aluminij. Domžale - Aluminij Stadion Domž ... (TV V ŽIVO<<<) Domžale Radomlje prenos v živo 02.12.2023 pred 4 dnevi — 7, NK Radomlje. 8, NK Aluminij. 9, NK Domzale. NK Rogaska vs FC 08. 2023 13. (((PRENOS Radomlje Rogaška prenos v živo 11 november 2023 Glejte v ... V sodnikovem dodatku sta pri domačih poskusila še Benjamin Markuš in Krstovski, a neuspešno. Zadetki s tekme Aluminij – Domžale 9. krog: DOMŽALE – ALUMINIJ 2:1 (0:1)Šturm 79., Krstovski 84. ; Susso 29. Domžale: Tratnik, Mutavčić, Hodžić, Fazlić, Đapo (62. /Bobarić), Husmani (62. /Stuparević), Markuš, Šturm, Repas (72. /Offenbacher), Kolobarić (72. Aluminij rezultati v živo, končni izidi, razpored, Aluminij - Domžale v živo | Nogomet, SlovenijaPOJASNILO: Nahajate se na Aluminij rezultati strani v Nogomet/Slovenija sekciji. Flashscore. si vam v meniju Aluminij nudi rezultate v živo, končne in delne izide, lestvice in podrobnosti tekem (strelci golov, rdeči kartoni, primerjava kvot... ). Poleg rezultatov v meniju Aluminij lahko na Flashscore. si spremljate še več kot 1000 nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah po svetu. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (ligaški izidi, rezultati nacionalnih pokalov, druga tekmovanja). Rezultati za Aluminij se posodabljajo v realnem času in samodejno. Naslednje tekme: 06. 12. Aluminij - Domžale, 09. uri igra zadnjo tekmo rednega dela lige narodov. To bo tekma 1. in 3. ekipe v skupini B4. 04. 2023 | Prva liga Telemach Pred tekmo: Aluminij - Domžale Tudi Kidričani so minuli konec tedna zaradi vremenskih nevšečnosti ostali brez tekme, v 18. krogu Prve lige Telemach pa bodo gostili Domžale, ki lovijo četrto zmago v nizu. Pred tekmo: Radomlje - Celje Osemnajsti krog Prve lige Telemach bodo odprli nogometaši Radomelj in Celja. Mlinarji so izgubili zadnje tri tekme, grofje pa so zasneženi dvoboj s Koprom zaključili po pol ure igre. Euro 2024: Odmevi po žrebu Slovenska delegacija na čelu s selektorjem Matjažem Kekom in predsednikom Nogometne zveze Slovenije Radenkom Mijatovićem je v Hamburgu žreb skupin za evropsko prvenstvo 2024 v Nemčiji ocenila za težak. NZS – Nogometna zveza SlovenijePo porazu na Češkem slovo od Lige B Slovenska ženska nogometna reprezentanca je v zadnjem, 6. krogu lige narodov v skupini B4 v Pardubicah izgubila proti Češki z 0:4 (0:2). S porazom so Slovenke nazadovale v ligo C. 05. 12. 2023 | Prva liga Telemach Pred tekmo: Koper - Maribor Maribor bo na Obali skušal nadgraditi uspeh z derbija. Bo po Olimpiji padel še Koper? Visoka zmaga Celja pri Radomljah Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 18. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Celju z 0:4 (0:0). Na Češkem želijo do zmage Ženska članska reprezentanca nocoj od 19. 1. SNL, 17. KROG: DOMŽALESpletni portal za funkcionalnost strani uporablja piškotke. Z nadaljevanjem obiska strani soglašaš z njihovo uporabo. DOMŽALE konec RADOMLJE Prva liga Telemach, 17. krog, Športni park Domžale, 350 gledalcev Nuhanović 5'/ag. več... Krstovski 29', 46' Danes ob 15:00 v živo na www. nkdomzale. si 1 Tratnik Gašper 73 Baš Luka 2 Mutavčič Mirko 3 Marković Stipo 69' 4 Markuš Benjamin 6 Ševelj Vicko 7 Topalović Luka 84' 8 Nuhanović Sandi 5'/ag. 11 Krstovski Mario 25', 29', 46', 65' 9 Kukovec Nino 17 Hodžić Nermin 58' 10 Cerar Luka 46' 28 Perc Nick 65' 24 Vokić Dejan 69' 31 Pišek Jošt 41 N'landu Darly 82' 40 Hempt Lukas 66 Šošić Madžid 69' 77 Šturm Danijel 84' 88 Korun Uroš 35' 99 Bobarić Belmin Prpić Dominik 25' 16 Tiganj Denny 37 Mesarič Patrik 30 Erjavšek Lukas 43 Štiftar Gašper Tilen 18 Stuparević Filip 65' Gorenc Stankovič Tibor 21 Đapo Jan Posavac Franjo 46' 29 Marasovic Sacha 65' 19 Bijelonja Nermin 32 Černe Gašper 84' Pogačar Andrej 82' Biggs Ranaldo 23 Krolo Žan 69' 45 Brecl Amadej 27 Caio Queiroz Oliveira Da Cruz 69' 71 Fazlić Elmedin Jazbec Rok 80 Tolić Tom Alen 84' 70 Babić Matko 90 Husmani Zeni 58', 73' Žaler Žan 69' 94 Makadji Morre Trener: Kosič Dušan Bogatinov Oliver Manjkajo, poškodovani / oboleli Kolobarić, Matičič, Hasanbegović, Repas, Nwankwo in Klemenčič. NK Aluminij U19 rezultat v živo, H2H in postave NK Domžale U19 NK Aluminij U19 rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 21. maj 2022 ob 11:00 UTC v 1. Slovenska Mladinska Liga, Slovenia.