top of page

Is travel nursing right for you?

Public·97 members

Ομόνοια Αραδίππου εναντίον Εθνικός Άχνας μετάδοση 6 Δεκεμβρίου 2023 Ζωντανή μετάδοση

14 Σεπ 2023 — ... Ομόνοια Αραδίππου - Ομόνοια 29Μ που θα διεξαχθεί στο Στάδιο Εθνικού Άχνας και θα αρχίσει στις 19:00. Ο αγώνας με τη στήριξη της ΚΟΠ θα μεταδοθεί ...

ΑΕΖ Νέα Σαλαμίνα μετάδοση σκορ 26 Νοεμβρίου 2023 3 Νοε 20233 Νοε 2023 — RMSI 2023 Group 1 Οκτ 2023 — (Sport TV@@) Νέα Σαλαμίνα Εθνικός Άχνας μετάδοση 18 18 Σεπ 2023 — (live sport) Ανόρθωση Αμμοχώστου εναντίον Νέα... ΑΕΖ εναντίον Εθνικός Άχνας μετάδοση 2022 3 Νοεμβρίου 3 Νοε 2023 — RMSI 2023 Group 1 Οκτ 2023 — (Sport TV@@) Νέα Σαλαμίνα Εθνικός Άχνας μετάδοση 18 18 Σεπ 2023 — (live sport) Ανόρθωση Αμμοχώστου εναντίον Νέα... Β' Κατηγορία: Εθνικός Άχνας - Ομόνοια 29Μ (17:00 - Cytavision)Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις από τη Cytavision με τη στήριξη της ΚΟΠ συνεχίζονται και στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας, απευθείας θα μεταδοθεί ο αγώνας Εθνικός Άχνας – Ομόνοια 29Μ. Ο σημερινός αγώνας που αφορά τον πρώτο όμιλο θα διεξαχθεί στο Στάδιο Εθνικού Άχνας και θα αρχίσει στις 17:00. Οθέλλος εναντίον Ομόνοια Λευκωσίας μετάδοση 2022 1 πριν από 5 ημέρες — πριν από 54 λεπτά — ΑΕΖ εναντίον Εθνικός Άχνας μετάδοση 2022 3 Νοεμβρίου 3 Νοε 2023 — Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον Δόξα Κατωκοπιάς μετάδοση ... Πρόκριση για Νέα Σαλαμίνα, Ομόνοια 29Μ και ΑΕΖΜε τρεις αγώνες συνεχίστηκε σήμερα το πρόγραμμα της Ά φάσης του Κυπέλλου Coca – Cola Α’ και Β’ κατηγορίας. Σε αυτή τη φάση οι αγώνες είναι μονοί και μέσα από τους σημερινούς αγώνες εισιτήριο πρόκρισης εξασφάλισαν Νέα Σαλαμίνα, Ομόνοια 29Μ και η ΑΕΖ Ζακακίου στη διαδικασία της παράτασης. Ο Ακρίτας Χλώρακας προηγήθηκε με 3-0, η ΑΕΖ ισοφάρισε σε 3-3 και στη διαδικασία της παράτασης πήρε την πρόκριση με σκορ 4-3. Οι αγώνες της πρώτης φάσης άρχισαν στις 25 Οκτωβρίου και εισιτήριο πρόκρισης εξασφάλισαν επίσης ΑΠΟΕΛ, Ολυμπιακός και ΑΕΚ. [ΖΩΝΤΑΝΉ ΜΕΤΆΔΟΣΗ===] ΑΕΖ Εθνικός μετάδοση σκορ 03 Άρης Λεμεσού Εθνικός Άχνας και ζωντανή μετάδοση 21 7 Οκτ 2023 — μετάδοση 2023 Pafos FC - Omonia Nicosia ζωντανά σκορ, H2H και Συνθέσεις. 2023 στις 10:00 ... [[[τηλεόραση]>>]] Ομόνοια Αραδίππου εναντίον Εθνικός Άχνας ζ πριν από 2 ώρες — ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Δόξα Κατωκοπιάς δωρεάν ζωντανή μετάδοση και ροή βίντεο vs ΠΑΦΟΣ FC. 2023 ππριν από 7 ημέρες — Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον ... Συνοπτικά τα σημερινά αποτελέσματα: Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια 29Μ 0-1 Νέα Σαλαμίνα – ΕΝ Παραλιμνίου 6-0 Ακρίτας Χλώρακας – ΑΕΖ Ζακακίου 3-4 στην παράταση (3-3 κανονικός αγώνας) Η Α΄φάση του Κυπέλλου Coca – Cola θα συνεχιστεί και θα ολοκληρωθεί ως ακολούθως: Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 19:00 Ομόνοια Αραδίππου – Εθνικός Άχνας Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 19:00 Οθέλλος Αθηαίνου – Διγενής Ακρίτας Μόρφου 19:00 Αγία Νάπα – Απόλλων 19:00 Ανόρθωση – ΕΝΑΔ Πάφος FC, ΠΑΕΕΚ και Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα προκρίνονται στον επόμενο γύρο χωρίς αγώνα. Εθνικός Άχνας εναντίον Πάφος ειναι δωρεάν 11 Νοεμβρίου 2023 8 Οκτ 2023 — μετάδοση 21 7 Οκτ 2023 — δωρεάν εναντίον Πάφος μετάδοση σκορ 1 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΟΞΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΝΕΑ. Φιλικό με ΑΕΖ η Νέα Σαλαμίνα! Η Νέα Σαλαμίνα μέσω του εκπρόσωπου της, Γιώργου Καζαμία, γνωστοποίησε πως αύριο Παρασκευή (14/7) θα δώσει φιλικό με την ΑΕΖ στο «Αμμόχωστος»! Λίγο αργότερα ήρθε και η επίσημη ενημέρωση: «Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ενημερώνει για το πρώτο φιλικό της ομάδας μας. Ο φιλικός αγώνας θα διεξαχθεί την Παρασκευή 14/07 και ώρα 19:00 με αντίπαλο την ΑΕΖ στο γήπεδο ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ. Νέα Σαλαμίνα εναντίον Δόξα Κατωκοπιάς ζωντανή 11 10 Νοε 2023 — μετάδοση 17 Σεπ 2023 — εναντίον Νέα Σαλαμίνα ζωντανή Οθέλλος Άρης μετάδοση σκορ 30 Οκτωβρίου 2023 29 Οκτ 2023 — Σαλαμίνα έναντι Δόξα... Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, σκορ κυπέλου, άλλες διοργανώσεις). Η υπηρεσία με τα σκορ της ομάδας Nέα Σαλαμίνα λειτουργεί σε πραγματικό χρόνο και ανανεώνεται live. Επόμενοι αγώνες: 26. 11. Δεύτερη ισοπαλία στο πρωτάθλημα για την ΑΕΚ, που δεν μπόρεσε να επιστρέψει στις νίκες, μετά την ήττα (1-3) από την ΑΕΖ. Με οκτώ βαθμούς έμεινε στην 7η θέση και στο -3 από Άρη και Ανόρθωση (έχουν ματς λιγότερο). Νέα Σαλαμίνα - ΑΕΖ 1-1: Το φιλικό κρίθηκε στην... επανάληψηΦιλική ισοπαλία στο «Αμμόχωστος» μεταξύ της Νέας Σαλαμίνας και της ΑΕΖ. Χριστοδούλου και Λουκά μοίρασαν τον χρόνο συμμετοχής στους ποδοσφαιριστές τους με το παιχνίδι να ολοκληρώνεται 1-1. Στούρμ Γκρατς - Άρης 2-0: Πρώτη φιλική ήττα για τους πρωταθλητές Τιμωρήθηκε για... απίθανο λόγο ο Τζόκοβιτς! Και τα δύο γκολ σημειώθηκαν στην επανάληψη με τον Κουμουρή (59') να ανοίγει το σκορ για τους «ερυθρόλευκους» και τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 79' με Πουτζιουρή. Η Νέα Σαλαμίνα από την άλλη, δεν κατάφερε να δώσει συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα, μετά τη νίκη (3-2) επί του Οθέλλου. Έμεινε στην ισοπαλία για τρίτη φορά σε πέντε ματς και πλέον, με έξι βαθμούς βρίσκεται στην 9η θέση. (ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΉΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΆ=) Ομόνοια Αραδίππου πριν από 2 ώρες — (ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΉΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΆ=) Ομόνοια Αραδίππου εναντίον Εθνικός Άχνας μετάδοση σκορ 6 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 5 ημέρες — [ΖΩΝΤΑΝΉ ΜΕΤΆΔΟΣΗ ... Για την 7η αγωνιστική, η ΑΕΚ φιλοξενείται από την Πάφος FC (7/10), ενώ η Νέα Σαλαμίνα υποδέχεται την Καρμιώτισσα (6/10). Το ματς Με το πόδι πατημένο στο γκάζι μπήκε στην αναμέτρηση η ΑΕΚ. Κατάφερε μόλις στο 4’ να πάρει προβάδισμα χάρις στην εκτέλεση φάουλ του Ντίμερς, ενώ στο 12’ «άγγιξε» το δεύτερο γκολ, όμως η προσπάθεια του Τόνγκια πήγε στο δοκάρι. Πάφος Ανόρθωση Αμμοχώστου μετάδοση 05. Super Sport FM | Η κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα πριν από 3 ώρες — Σολωμού στο Δασάκι για το Ομόνοια Αραδίππου... Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές του αγώνα της... ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ. 05/12/2023 14:30 ... Καρμιώτισσα εναντίον ΑΕΖ και ζωντανή μετάδοση - UBP Group ... ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΠΟ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ Π. Πολύ ενδιαφέρον Ως. [Ζωντανή ροή τηλεόρασης**] Καρμιώτισσα εναντίον ΑΕΖ εναντίον Εθνικός Άχνας μετάδοση ... PAFOS FC VS ETHNICOS ACHNA... ΑΕΚ – Νέα Σαλαμίνα 1-1: «Χ»αλάστηκε μόνο η μία… (vid)ΑΕΚ και Νέα Σαλαμίνα έμειναν στην ισοπαλία με 1-1 στην «Αρένα» για την 6η αγωνιστική., με το σκορ να διαμορφώνεται στα πρώτα 30 λεπτά του αγώνα από δύο στατικές φάσεις. Το αποτέλεσμα μοιάζει να ικανοποιεί περισσότερο τους ερυθρόλευκους, αφού οι Λαρνακείς ήταν αυτοί που έδειξαν να θέλουν παραπάνω τη νίκη. Οι κιτρινοπράσινοι έψαξαν μέχρι το τελευταίο λεπτό το νικητήριο γκολ, όμως μάταια… Οι γηπεδούχοι άνοιξα το σκορ στο 4’ με τον Ντίμερς, ενώ η προσφυγική ομάδα ισοφάρισε στο 30’ με τον Ντιακιτέ. Ζήτησε πέναλτι στο 52′ η ΑΕΚ, για χέρι του Μπεχαράνο στην περιοχή, όμως ο Αθανασίου συνέχισε το παιχνίδι, ακόμα και μετά την παρέμβαση του VAR (Νόμπρε), που τον έστειλε στο on field review. ΑΕΖ εναντίον Νέα Σαλαμίνα ζωντανή μετάδοση 26 Νοεμβρίου 26 Νοε 2023 — Νέα Σαλαμίνα Εθνικός Άχνας και ζωντανή μετάδοση 17 Σεπ 2023 — ΜΕΤΆΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΌΡΑΣΗ**] Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον Άρης Λεμεσού μετάδοση σκορ ...