top of page

Is travel nursing right for you?

Public·95 members

(VOLNÝ, UVOLNIT*) Česko Slovinsko živě 05.12.2023

Sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších hokejových soutěží světa! Vychutnejte si Tipsport extraligu živě ve vysoké kvalitě nebo live stream z NHL, ...

května Česko - Kanada 1:3 Kromě pravidelného úterního pořadu Čistá hra, který na Radiožurnálu Sport běží od 10. 05, bude dění na světovém šampionátu hodnotit každý den v pravidelných vstupech Martin Procházka. Při každém utkání českého týmu a během finále pro vás máme připravené studio MS, které začíná vždy 80 minut před úvodním buly utkání a pokračuje během zápasu o přestávkách a půl hodiny po skončení zápasu. V úterý 23. května před zápasem s Kanadou vysíláme exkluzivně z Národního technického muzea. Jak nás naladíte? Nenechte si ujít skvělou hokejovou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Radiožurnál Sport vám také přináší ohlasy hráčů a trenérů, reportáže ze zákulisí světového šampionátu. MS v hokeji živě na Radiožurnálu Sport. Poslouchejte s námi zápasy o medaileČeští hokejisté na světovém šampionátu končí už ve čtvrtfinále. V duelu s Američany se neprosadili a prohráli 0:3. Víkendový program, kdy se bude v Tampere hrát o medaile, pokračuje bez výběru trenéra Jalonena. Všechna utkání českého týmu vysílal Radiožurnál Sport v přímém přenosu. Naše stanice o posledním květnovém víkendu nabídne i závěrečné boje o medaile. [[Živý přenos***]] Slovinsko Kazachstán živě 20.11.2023 před 20. 11. 2023 — Slovinsko - ČT sport Záznam utkání Kazachstán – Slovinsko ; ŽIVĚ: Krasobruslař. května: Česko - Kazachstán 5:1 MS v hokeji živě na ... Česko vs Slovinsko HOKEJ [18.5.] ▶️ MS 2023 online živě 18. 5. 2023 — Česko nečekaně ztratilo body s Lotyšskem. Dnes bude potřeba napravit dojem a hlavně zvítězit. Zápas proti Slovinsku sledujte od 15:20 na ... Slovinsko-český překladač | Slovnicek.cz Něco málo o překladači. Nabízíme následující typy online překladačů a slovníků: Anglicko-český překladač · Česko-anglický překladač. [[[živý sport>]]<<<<] Nizozemsko Česko živě 04.12.2023 27. 8 před 24 hodinami — [živý sport>]]<<<<] Nizozemsko Česko živě 04.12.2023 27. 8. 2023 — 7sport.cz » Formule 1 » VC Nizozemska 2023. Elektronická známka Slovinsko - E-vignette Slovenia Česky. Elektronická známka Slovinsko. Jednoduché. Online. Placení mýtného. Koupit nyní. Jestliže chcete ve Slovinsku využívat dálnice a určité rychlostní ... Němci si zajistili postup do nedělního duelu o zlato - a také medaili z MS po dlouhých 70 letech, výhrou v semifinále v Tampere nad Američany 4:3 v prodloužení. Kanaďané již odpoledne v prvním semifinálovém utkání zdolali Lotyšsko 4:2. Čtvrtfinále, čtvrtek 25. květnaČesko - USA 0:3Švýcarsko - Německo 1:3Kanada - Finsko 4:1Švédsko - Lotyšsko 1:3 Kdy v Lotyšsku hrají Češi? Pátek 12. května: Česko - Slovensko 3:2Neděle 14. května: Česko - Kazachstán 5:1Pondělí 15. května Česko - Lotyšsko 3:4 po prodlouženíČtvrtek 18. května Česko - Slovinsko 6:2Sobota 20. května Česko - Norsko 2:0Neděle 21. května Česko - Švýcarsko 2:4Úterý 23. ONLINE MS v hokeji 2023 Česko - Slovinsko 18. 5. 2023 — MS hokej 2023 - Sledujte ONLINE prenos zo zápasu Česko - Slovinsko aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! / LIVE , NAŽIVO - hokej dnes - MS v ... Němci se v utkání v Tampere dvakrát ujali vedení, Javorové listy ale dokázali vždy gólově odpovědět. Rozhodující branku dal ve třetí třetině Samuel Blais, který si v utkání připsal dva přesné zásahy. Kanaďané se stali mistry poosmadvacáté a osamostatnili v historických tabulkách před Ruskem/bývalým Sovětským svazem. Zápas o bronz, neděle 28. května, 14. 20USA - Lotyšsko 3:4 po prodloužení Semifinále, sobota 27. květnaKanada - Lotyšsko 4:2USA - Německo 3:4 po prodloužení Ve finále hokejového mistrovství světa vyzve Kanadu tým Německa. Fans & Supporters of WCC | Woodbridge Choir 16. 10. 2023 — Slovinsko Kazachstán živě 20.11.2023 Proud 16. 10. 2023 — Finsko Kazachstán živě 17 října 2023 před 2 dny — 2022 — Přímý přenos utkání ... ME 2011 kadetek 94/95: Česká republika 5. 5. 2011 — ME 2011 kadetek 94/95: Česká republika - Slovinsko online, 3:0. Naše sestava: Pospíšilová, Melicharová, Herbočková, Patočková, Nálezková ... Francie Ž - Slovinsko Ž živě Hokej-Online.cz před 9 hodinami — Ten začíná 4.12.2023 od 21:00 hodin. Česká Tipsport extraliga živě. Nechte se inspirovat grafem přijatých sázek na tento zápas. V zápase Francie ... V dějišti šampionátu zůstávají reportéři František Kuna, Petr Kadeřábek a Tomáš Petr. Radiožurnál SportV pátek 12. května odstartovalo mistrovství světa v hokeji, které hostí lotyšská Riga a finské Tampere. Exkluzivní zpravodajství přímo z místa dění budou pro posluchače přinášet reportéři František Kuna, Petr Kadeřábek a Tomáš Petr. Můžete se tak těšit na přímé přenosy zápasů, exkluzivní pozápasové rozhovory, ale i aktuální informace ohledně českého týmu. Finále, neděle 28. května, 19. 20Německo - Kanada 2:5Hokejisté Kanady naplnili roli favoritů a po finálové výhře 5:2 nad Německem se stali mistry světa. [[[STREAMOVÁNÍ][[[]] Česko Slovinsko živě 18 května 2023 | 4 18. 5. 2023 — Úspěch se ovšem nabízí, čeká nás zápas Česko - Slovinsko, ze kterého jsme zatím vždy vzešli vítězně. V pořadí pátý vzájemný duel na MS můžete ...