top of page

Is travel nursing right for you?

Public·97 members

Hungaria Shqipëria shiko live 5 dhjetor 2023


8 ORE ME PARE LIVE UPDATES r.ll. LUFTA Izrael-Hamas rrezikon të përhapet në ...


Live Sports TV Listings Guide - Aplikacionet në Google PlayAsnjëherë mos humbisni një ndeshje tjetër live! Aplikacioni "Udhëzues i listave të drejtpërdrejta të TV Sportive" është një udhëzues gjithëpërfshirës i listave televizive sportive:- Rafinoni ndeshjet sipas kanalit, sportit, datës dhe orës së ditës- Zgjidhni Sportet e preferuara (Futboll, Baseball, Basketboll, Hokej, Motorsport, Tenis, Soccer, Box, MMA... )- Filter udhëzues TV nga Ekipet e Mia dhe Ligat e Mia- Lista e të gjitha ngjarjeve të ardhshme sportive- Shtoni elemente të drejtpërdrejta në Kalendarin tuaj ose vendosni një Njoftim- Vegël e ekranit fillestar për ndeshjet live sot- Vegël e ekranit fillestar për këshilla (ndeshjet më të pritura)- Ndani informacionet e ndeshjes me aplikacione të tjeraVendet e mbështetura aktualisht 75 vende me më shumë se 1800 kanale sportive:SHBA, Kanada, Mbretëria e Bashkuar, Irlanda, Australia, Gjermania, Zvicra, Austri, Hollanda, Italia, Franca, Spanja, Portugalia, Danimarka, Belgjika, Greqia, Qipro, Suedia, Norvegjia, Finlanda, Polonia, Republika eke, Sllovakia, Hungaria, Serbia, Kroacia, Sllovenia, Turqia, Rusia, Ukraina, Letonia, Lituania, Estonia, Bjellorusia, Shqipëria, India, Islanda, Izraeli, Singapori, Filipinet, Arabia Saudite, Afrika e Jugut, Myanmar, Katar, Nigeri, Brasil, Argjentinë, etj. comKanalet televizive gjermane:SPORT1, SPORT1 +, SPORT1 US, Das Erste, ZDF, RTL, SAT. 1, Sky Bundesliga, Sky Sport HD 1, Sky Sport HD 2, Sky 3D, Sportdigital, Telekom Sports, DaznKanalet TV Austriake:ORF eins, ORF SPORT +, Sky Sport Austri, ServusTVKanalet televizive zvicerane:SRF zwei, SRF Info, Teleclub, DaznKanalet televizive Hollandeze:Fox Sports, Ziggo Sport Select, Ziggo Sport Voetbal, Ziggo Sport Golf, Ziggo Sport RacingKanalet televizive daneze:TV3 Sport, TV3 +, Viasat Golf, TV 2, TV 2 Sport, Canal 9Kanalet TV Spanjolle:Multideporte, Filmtar Deportes, Bein Sports LaLiga, GOL, # 0 Kanalet TV Portugeze:Sport TV 1, Sport TV 2, Sport TV 3, Sport TV 4, Sport TV 5, Sport TV +Kanalet televizive italiane:Sky Sport, Fox Sport ItaliaKanalet suedeze TV Sport:Viasat Sport, C Më shumë, TV4... Kanalet Norvegjeze TV Sport:Viasat Sport, TV2 Sportskanalen, TV Norge, Eurosport NorgeKanalet TV Sport Sporte finlandeze:Viasat Sport, C Më shumë, Yle... Kanalet TV Greke:Nova Sport, EPT, Cosmote SportKanalet e Qipros:Sport Cytavision, Qipro SportKanalet televizive serbe dhe kroate:Sportklub, Arena SportKanalet televizive sllovene:Sportklub, Sport TV, Kanal A, SLO 2Kanalet televizive në IndiStar Sports, Ten, Sony Six, Sony ESPN, Neo Sports, Neo Prime, DD SportsKanalet televizive të Singaporit:mio Stadium, mio ​​Sport, Njëmbëdhjetë SportKanalet televizive të Afrikës së Jugut:SuperSport, MaximoKanalet e mbështetura të OSNOSN Sports, OSN Sports Action, Ten Cricket, OSN FNW, Karburant TV, AD Sports, Edge SportsKanalet SkyNetSkynet Sport, Fox Sports, Golf Channel, ASNSportet e mbështetura:NFL, Futboll, Baseball, Basketboll, Hokej mbi Akull, Futboll, Tenis, Golf, Sport luftarak, Motor Sport, Rugby, Rugby League, AFL, Kuaj Ngjarje, Rodeo, Volejboll, yclingiklizëm, Sporte dimërore (ski Alpine, Biathlon, Ski jumps), Atletikë, Lundrimi, Bowling, Cricket, Box, MMA, WWE dhe më shumë... Shqipëria U17 Mali i Zi U17 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 20 Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 1 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë ... Reporte. al - Publikuar nga BIRNLajme SPAK dërgon për gjykim një tjetër të dyshuar për blerje votash NgaBIRN 14:55 | 05/12/2023 Opinion Durrësi, qyteti i lashtë me kujtesë të shkurtër 18:54 | 04/12/2023 Lajme Policia do të filtrohet për përdorimin e aplikacioneve SKY dhe Encrochat 17:30 | 04/12/2023 KPK Prokurori Edmond Koloshi jep shpjegime për hetimet shtesë të KPK NgaEdmond Hoxhaj 17:29 | 05/12/2023 0 Prokurori i Durrësit, Edmond Koloshi u përball të martën më 5 dhjetor me gjetjet e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, Lexo më Shumë Prokurori Ritvan Suka jep shpjegime për bilancet negative të pasurisë NgaEdmond Hoxhaj 17:00 | 05/12/2023 0 Prokurori i Tiranës, Ritvan Suka u përball të martën më 5 dhjetor me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, KPK, kur gjatë BIRN: Nga Hungaria në Turqi, shtohen shkeljet e të drejtave digjitale NgaAzem Kurticdhe1 Të tjerë 12:34 | 05/12/2023 0 Evropa Juglindore dhe Hungaria kanë parë një rritje alarmante të shkeljeve të të drejtave digjitale, veçanërisht gjatë periudhave të turbulencave politike Blog Arkiva nuk duhet të harrojë 12:13 | 30/11/2023 Një propagandë transadriatike me refugjatë 11:30 | 08/11/2023 Xhiroja e Evropës dhe procesi i zgjerimit 10:04 | 16/10/2023 Kur ilaçi është më i keq se sa sëmundja 10:41 | 06/10/2023 Analiza KPA la në fuqi shkarkimin, por rrëzoi ‘cënimin e besimit’ për gjyqtarin Avdiu 16:06 | 02/12/2023 Bilanci negativ financiar solli shkarkimin e prokurorit Kujtim Bashaj 14:26 | 01/12/2023 KPA: Arjan Qafa ka mbajtur qëndrime që bien ndesh me vlerat e gjyqtarit 17:48 | 30/11/2023 KPA u nda në vlerësimin e prokurorit Bledar Maksuti 10:11 | 30/11/2023 Investigime ‘Investitori strategjik’: Si e fali qeveria ‘Rama’ portin e Vlorës për 1 euro 13:16 | 23/11/2023 Hiri i mbetjeve spitalore groposet në ‘malin me plehra’ të landfillit të Elbasanit 15:58 | 20/10/2023 Lufta për tenderin 19 milionë euro vendosi nën akuzë ish-drejtoreshën e rrugëve 18:17 | 03/10/2023 Punësimet elektorale frynë administratën e bashkive përpara zgjedhjeve vendore 11:17 | 02/10/2023 Reportazhe Katër vjet pas tërmetit, mijëra banorë në Durrës mbeten në udhëkryq 16:42 | 16/11/2023 ‘Është skëterrë’: Vlonjatët dhe rezidentët e huaj protestojnë kundër djegies së plehrave 15:12 | 09/11/2023 ‘Zonë e mbrojtur’: Si u shkrumbuan 700 hektarë pyje midis Pishë Poros dhe Darëzezës 18:09 | 31/10/2023 Shqipëria ende pa kompensuar plotësisht familjet e viktimave të ekzekutimeve komuniste 09:44 | 25/10/2023 Autoritetet bëjnë një sy qorr ndaj sukseseve të të rinjëve durrsakë 08:58 | 20/10/2023 Rajoni Gjykata e Hagës shtrëngon rregullat për vizitat te Thaçi dhe të tjerët NgaXhorxhina Bami 20:56 | 04/12/2023 0 Dhomat e Specializuara të Kosovës kanë vendosur se kushtet aktuale të paraburgimit për ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Maqedonia e Veriut tronditet nga vrasje e dyfishtë e një adoleshenteje dhe një pensionisti 15:49 | 04/12/2023 Prokurorët e Hagës akuzojnë Thaçin dhe të tjerët për ndërhyrje te dëshmitarët 16:29 | 23/11/2023 Dëshmitari në gjyq: Hashim Thaçi nuk u jepte urdhra luftëtarëve 08:38 | 17/11/2023 Dëshmitari pranon se ka dhënë dëshmi “të ekzagjeruar” kundër ish-luftëtarëve të UÇK-së 10:42 | 09/11/2023 Universiteti i Kosovës ofron kursin e parë master në Drejtësi Tranzicionale 11:20 | 06/11/2023 Bastisen shtëpitë e aleatëve të Thaçit në Kosovë 16:16 | 03/11/2023 Dashuri e pashpërblyer? Marrëdhëniet e trazuara të shqiptarëve me Evropën NgaFabio Bego 13:02 | 15/11/2023 0 Festivali i parë i këngës në Kosovë NgaMikaela Minga 18:44 | 01/11/2023 0 Muzika e miqve dhe Kosmos Tirana Music Festival NgaMikaela Minga 20:45 | 20/10/2023 0 Project Syndicate Distopia populiste që po afron NgaChris Patten 14:13 | 05/12/2023 0 Patriotizmi vrasës i Putinit NgaNina L. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 GRUPI I: Anglia, Polonia, Hungaria, Shqipëria, Andorra, San Marino. Kosova në (HD LIVE) Egnatia Kukësi shiko live 31 tetor 2023 2 ditë më 31 tet 2023 ... Irlanda U19 Shqipëria U19 shiko live 15 nëntor 2023 Sporti 15 nën 2023 — Irlanda U19 Shqipëria U19 shiko live 15 nëntor 2023 Sporti 12 orë më parë — Ireland vs Albania 2023-11-15 live stream, tips, ... Të gjitha lajmet nga Hungari ... Live · Drama në OpenAI · Lajme · Kosovë · Shqipëri · Maqedonia e Veriut · Diaspora · Kronika e zezë · Opinione · Botë · Nga bota · Ballkan · Shkencë ... (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 14 nën 2023 — Shqipëria U21 shiko live 08. 09. Poland U21. [SOT#] Polonia U21 LIVE: Hungari U18 vs Shqipëri U18 | U18 Euro Kampionati Shqipëri U18 ... Ikën nga kampi i azilantëve në Kosovë, Babalja arrestohet Sot Live në Shqipëri - Lajme në kohë reale nga i gjithë vendi · LIVE Menjëherë pas njohjes me urdhërin e arrestit ndërkombëtar nga Hungaria, autoritetet ... KolumbiKanalet televizive amerikane:Rrjeti MLB, FOX Sports, FOX, NFL Network, ABC, ESPN, ESPN2, ESPN Deportes, CBS Sports Network, NHL Network, GOL TV, FOX Deportes, Tennis Channel, BTN, GOLF Channel, NBC Sports Network, beIN SPORTS, Eleven Sports, fuboTVKanalet televizive kanadeze:TSN, beIN Sport Canada, NBA TV Canada, NFL Network, Golf Channel Canada, Sportsnet, DaznKanalet televizive në Mbretërinë e Bashkuar:Sky Sports, Premier Sports, ITV, BT Sport, BBC, TG4, Eurosport, Channel 4, LFC TV, MUTV, ChelseaTV, Box Nation... Kanalet televizive irlandeze:EirSport, RTE2, TG 4Kanalet TV Australiane:Fox Sports, beIN SPORTS, ESPN, Eurosport, Channel 4, SKY Racing, SKY Footy, LFC TV, MUTV, ChelseaTV, Racing. Pas Maltës, Hungaria 3 mar 2014 — 03/03/14 @ 13:25. SHQIPTARËT. 54 shqiptarë në 7 përfaqësuese. Shqipëria/International/Analiza LIVE: Shiko direkt, Trepça-Parnu. FBK Superliga/ ... Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 LIVE: Hungari U18 vs Shqipëri U18 | U18 Euro Kampionati... Shqipëri U18 versus Shqipëria U21 shiko live 08. 09. Poland U21. [SOT#] Polonia U21 Kosova U21 ... [jetoni@@] Malta U19 Kosova U19 drejtpërdrejt 21 nëntor 20 nën 2023 — L. U. (LIVE SPORT!!! ) Rumania U21 Shqipëria U21 shiko live 17 7 orë Hungaria, Bullgaria Grupi A2: Holandë, Republikë Çeke, Slloveni ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page