top of page

Is travel nursing right for you?

Public·95 members

(FUDBAL=) Bosna i Hercegovina Bjelorusija prijenos 5 decembar 2023

18. nov 2023. — ... Bosna i Hercegovina Lihtenštajn gledati prijenos ... Utakmice koje ... Švicarska Bjelorusija gledati prijenos 15 listopada 2023 pri 15. lis ...

Belarus U17 - Bosnia & Herzegovina U17 Rezultati uživo Belarus U17 Bosnia & Herzegovina U17 rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 28. ožu 2023. u 12:00 UTC u na U17 European Championship, ... Bjelorusi su imali prednost rezultatom 23:21. Potom su uslijedile dvije paklene minute Bjelorusa, a na semaforu je stajalo 25:21 za domaće. Uslijedila je serija 3:0 naše reprezentacije i smanjili smo na 25:24. Šest minuta prije kraja došli smo do izjednačenja, a četiri minute prije kraja nakon gola Terzića sa sedam metara bilo je 28:27. Bjelorusi su izjednačili, ali je naša reprezentacija u posljednjem napadu pogodila za veliku pobjedu rezultatom 30:29. prije 3 sata 14: 29 Šaravanja: Sutrašnja utakmica je izuzetno važna, moramo dati maksimum U zaostaloj utakmici 14. premijerligaškog kola Tuzla City i Široki Brijeg sutra će odmjeriti snage na Tušnju. prije 7 sati 09: 51 Rustemović napustio Grbavicu, na izlaznim vratima još jedan fudbaler Defanzivni veznjak Edin Rustemović (30) više neće nositi dres Željezničara nakon što se jučer nije odazvao ni na trening, potvrđeno je za portal Klix. ba. prije 22 sata 52 Tegeltija: Naš cilj nije jesenja titula, već šampionska na kraju sezone i iskorak u Evropi Nakon što je danas Zvijezda 09 napravila iznenađenje i savladala Zrinjski (2:1), postalo je jasno da će se Borac okititi nezvaničnom titulom jesenjeg prvaka Premijer lige BiH. kola SuperSport HNL. 26. 11. 2023 18: 47 ISTRA 1961 vs HAJDUK 0:2 (16. kolo, SuperSport HNL 23/24) Hajduk je ostvario pobjedu nad Istrom u Puli. 25. 2023 50 DINAMO vs OSIJEK 2:1 (16. kolo, SuperSport HNL 23/24) Dinamo golom u finišu susreta došao do trijumfa nad Osijekom. YouTube Video Pogledaj sve YouTube pre 1d PREMIJER LIGA BIH (16. kolo): GOŠK - Široki Brijeg 0:0 LA LIGA (15. kolo): Barcelona - Atletico Madrid 1:0 / 03. 2023. ✓ Nogometni savez Bosne i Hercegovine | Sarajevo prije 15 sati — Meč Bosna i Hercegovina-Bjelorusija na programu je sutra (05.12.2023.) u 19 Osiguran je i direktan prenos utakmice na Arena Sport TV. Može biti slika ... Arena SportProgramska šema 05. 12. 18:00 Uživo Kaiserslautern - Nürnberg Fudbal Njemački kup Magdeburg - Düsseldorf 18:45 Gorenje Velenje - Savenhof Rukomet EHF Europska liga 19:00 Bosna i Hercegovina (Ž) - Bjelorusija (Ž) UEFA Nations Women's League Flensburg - Lovćen 18:30 AEK Athens - Sassari Košarka FIBA BCL Bjerringbro Silkeborg - Vojvodina 17:00 PAOK - Dinamo Zagreb Odbojka CEV Challenge Cup (Ž) Srbija - Čile Svjetsko prvenstvo (Ž) Video powered by Premijer liga BiH 04. Izrael Rumunjska uživo prijenos 18 studenog 2023 prije 4 18. nov 2023. — Švicarska. Rumunjska protiv Bosna i Hercegovina Live Prijenos i H2H Bjelorusija Izrael uživo prijenos 16 lipnja [[Gledaj online@]] Španjolska ... Bosna i Hercegovina Bjelorusija uživo prijenos gledaj 5 dece prije 14 sati — Bosna i Hercegovina Bjelorusija uživo prijenos gledaj 5 decembar 2023 Football Livescore & Live Video. 1Fri. 2Sat. 3Sun. 4Mon. 5Tue. 6Wed. Dobro došli na Tuzla Live - Tuzla L!VE prije 9 sati — zenska fudbalska reprezentacija bih utakmica lige nacija bjelorusija u zenici Trojka jučer u prostorijama SDP-a BiH u Banjoj Luci Ministar razvoja, ... 12. 2023 17: 02 PREMIJER LIGA BiH (16. kolo): Zvijezda 09 - Zrinjski 2:1 Zvijezda 09 u susretu 16. kola Premijer lige BiH kreirala je iznenađenje pobjedom nad Zrinjskim. 10: 45 PREMIJER LIGA BiH (16. kolo): GOŠK - Široki Brijeg 0:0 GOŠK i Široki Brijeg podijeli su bodove u utakmici 16. kola Premijer lige BiH. 02. prije 47 minuta ABA liga prije 4 sata 13: 17 Luka Božić peti put ove sezone najkorisniji igrač ABA lige Najbolji košarkaš Zadra Luka Božić peti put ove sezone osvojio je nagradu za najkorisnijeg igrača (MVP) kola, ubacivši 32 koša u pobjedi svoje ekipe 79:73 na gostovanju u Ljubljani kod Cedevite Olimpije. Serie A Rade Krunić odlazi iz Milana za obeštećenje od 10 miliona eura Reprezentativac BiH, Rade Krunić (30), sve je bliže turskom Fenerbahceu. minute susreta, kada je na semaforu stajalo 9:7 za domaću selekciju. Bjelorusi su držali prednost tokom čitavog prvog poluvremena, a u završnici su došli i do velikih plus pet. Činilo se da ćemo golovima Prce i Nuića smanjiti na plus tri i s tim zaostatkom ući u drugo poluvrijeme, ali je Bjeloursije postigla pogodak nakon što se lopta odbila od našeg bloka i nakon 30 minuta igre rezultat je bio 16:12 za domaće. Nakon sedam minuta igre u drugom poluvremenu naša reprezentacija je došla na minus dva, rezultat je bio 19:17 za domaće. Na 15 minuta prije kraja utakmice naša reprezentacija je i dalje imala zaostatak od dva gola. Bosna i Hercegovina Bjelorusija uživo prijenos gledaj 5 dece prije 13 sati — Bosna i Hercegovina Bjelorusija uživo prijenos gledaj 5 decembar 2023 Streaming 15. okt 2023. — 11. ruj 2023. — . Arena Sport i WWin tim kola: Nukić nokautirao Želju, Afrikanac režirao senzaciju Redakcija Arena Sport BiH i kompanija WWin donose vam tim 17. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. 23 Ivanković: Nije mi jasno zbog čega smo bili nervozni Zrinjski je danas izgubio meč u Ugljeviku, Zvijezda 09 je savladala Plemiće rezultatom 2:1 u susretu 16. kola Premijer lige BiH. Najnovije Najčitanije Superliga Srbije prije 16 minuta 27 Saničanin: Vjerujem da ću se jednog dana vratiti u reprezentaciju BiH Fudbaler Partizana Siniša Saničanin, prvi put nakon 28. avgusta zaigrao je za taj klub u prvenstvenoj utakmici u Srbiji proteklog vikenda protiv Vojvodine. Bh. veznjak će čini se u januaru postati Džekin siagrač. prije 5 sati 12: EHF Evropski kup: Sloboda i Vogošća saznali imena rivala u osmini finala Rukometaši Slobode i Vogošće saznali su imena protivnika u osmini finala EHF Evropskog kupa, nakon što je obavljen žrijeb u Beču. UEFA Liga prvaka prije 6 sati 11: 06 UEFA prodaje Emiratima prava na Ligu prvaka za 2, 2 milijarde eura Španski OK Diario piše da će se finale Lige prvaka 2030. igrati u Abu Dhabiju u sklopu novog šestogodišnjeg UEFA-inog ugovora s Ujedinjenim Arapskim Emiratima. "Zmajice" na "Bilinom polju" dočekuju Bjelorusiju - UNA TV prije 7 sati — Meč Bosna i Hercegovina - Bjelorusija na programu je u 19 sati na stadionu „Bilino polje“. Za gledaoce će biti otvorena istočna tribina, ...