Is travel nursing right for you?

Public·95 members

Bosna i Hercegovina Bjelorusija uživo gledaj 5 decembar 2023 Livestream

Lucie Fremlova · 2021 · ‎Social Science... watch/live/?v=2412445202396593&ref=watch_permalink. 20. Remembrance and ... Bosnia and Herzegovina in 2002. In the 1980s homosexuality was illegal in Kosovo ...

U drugom susretu grupe Češka je na gostovanju u Krškom pobijedila Sloveniju sa 2:0. Bosna i Hercegovina će se u drugom kolu u Trening centru NS/FS BiH u Zenici 26. 09. u 16:00 sati sastati sa Slovenijom. Istog dana u 17:00 sati na programu je meč Češka-Bjelorusija. Bjelorusija-Bosna i Hercegovina 1:2 (1:1) Stadion: Gyirmóti, Győr. Sutkinja: Abigail Byrne (Engleska). Marija Ana Milinković je u 21. minuti imala pokušaj glavom, ali je Voskobovich zaustavila njen udarac. Minutu poslije priliku na drugoj strani imala je Linnik, međutim Nikolina Todorić odlično brani. Do kraja prvog poluvremena obje ekipe su imale još po jednu priliku. U 44. minuti Pilipenko je pokušala iz povoljne pozicije, ali ne njen šut izblokiran na gol-liniji. U drugoj minuti sudijske nadoknade Voskobovich je zaustavila pokušaj Emine Ekić. U nastavku nije bilo prilika sve do 67. VIDEO/ Bh. dame najavile utakmicu protiv BjelorusijeNakon gostovanja u Sloveniji, seniorska reprezentacija BiH ugostiće selekciju Bjelorusije, u šestom kolu UEFA Lige nacija za žene. Susret se igra 5. 12. u 19:00 sati na stadionu Bilino polje u Zenici. U trening centru NS/FS BiH u Zenici danas je održana press konferencija ženske “A” reprezentacije Bosne i Hercegovine uoči utakmice UEFA Lige nacija sa Bjelorusijom. minuti kad Milena Nikolić kreće prema protivničkom golu i šutira sa 15-ak metara sa lijeve strane, ali je bjeloruska golmanica još jednom bila na visini zadatka. Bjelorusija je imala dobru priliku u 86’ kad je Todorić zaustavila udarce Karyne Alkhovik i Anne Pilipenko. Pobjedu izabranicama Samire Hurem donijela je Andrea Gavrić u 87. minuti. Golmanica Nataliya Voskobovich je na 40 metara od gola izvela slobodan udarac, ali je njen pokušaj da uposli saigračicu presjekla Gavrić i sa velike udaljenosti poslala loptu u nebranjenu mrežu. Na tabeli Bosna i Hercegovina ima osam bodova, Češka sedam, Slovenija šest, a Bjelorusija dva boda. Selektorka Samira Hurem očekuje da ekipa na domaćem terenu ostvari pobjedu, bez obzira na neigranje Milene Nikolić. Za uspjeh je ključna timska igra i timski duh te borbenost i disciplina, koju smo imali. Iskusna bh. reprezentativka Amela Kršo biće sutra jedna od uzdanica našeg tima u duelu protiv Bjelorusije. Govoreći na press konferenciji Kršo je istakla da je ekipa fokusirana sebe i na svoju igru te da samo timskim duhom možemo osvojiti bodove. Ona je naglasila da za ovu podmlađenu ekipu puno znači podrška publike kao i pojačan interes medija. Rezultati: HNL, Liga Prvaka, nogomet, rezultati uživo, livescore Bjelorusija · Bocvana · Bolivija · Bosna & Hercegovina. Oglasi. Brazil · Bugarska uživo, informirajte se o konačnim rezultatima nogometnih utakmica, kao i o ... Federalna Javni servis Federacije Bosne i Hercegovine čiji je zadatak tačno, pravovremeno i objektivno informiranje javnosti. Zenicainfo.ba - Uvijek prije svih - Sve informacije iz Grada Zenicainfo.ba je najposjećeniji zenički portal u vlasništvu JP RTVZE. Najvažnije vijesti iz Zenice, Zeničko-dobojskog kantona i BiH. Posjetite nas! rezultati, raspored, Bosna i Hercegovina U17 Bjelorusija U17. Bosna i Hercegovina U17. 1. 2. 28.03. P. Srbija Pratite Bosna i Hercegovina U17 rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i detalje ... Rezultati: HNL, Liga Prvaka, nogomet, rezultati uživo, livescoreNogometni livescore na Rezultatima nudi nogometne rezultate uživo za preko 1000 nogometnih liga, kupova i turnira, nudeći također tablice liga, strijelce golova, rezultate poluvremena, crvene kartone, detaljne statistike i druge nogometne informacije uživo. Budite obaviješteni zvukovima, pratite vlastiti izbor današnjih utakmica uživo, informirajte se o konačnim rezultatima nogometnih utakmica, kao i o rezultatima uživo. Usluga nogometni livescore se automatski ažurira, tako da nema potrebe da osvježavate stranicu. Na Rezultatima možete pronaći rezultate uživo za HNL, englesku Premier League, talijansku Serie A, njemačku Bundesligu, španjolsku La Ligu ili UEFA Ligu Prvaka. Lihtenštajn Portugal uživo gledati 16.11.2023 prije 1 dan 16. nov 2023. — prije 1 dan — 2023 20:45 Lihtenštajn? :? 16. 10. 2023 20:45 Bosna i Hercegovina 0: 5 13 Portugal vs Švicarska live strim.